Weekendowy wypał raku

Weekendowy wypał raku
Oprócz samej przyjemności wypału oczywiście szkolimy w zakresie techniki. Jest to nie tylko technika „raku” ale również pit fire, mlekowanie, żurkowanie, raugo, jak i wszystkie pozostałe… a jest ich na prawdę wiele. Można do nas przynieść własny biskwit ( po wcześniejszym umówieniu się ). Zapewniamy również możliwość zakupu „przetestownego”, solidnego biskwitu. Choć jak to w raku 100% gwarancji nigdy nie ma. Zapewniamy również szkliwa, pędzle i cały osprzęt niezbędny do wykonania wypału.

Skontaktuj się z nami

Gdzie? Jak dojechać?

Weekendowy wypał raku?

...a co uczestnicy mówią o naszych wypałach?

5/5

To był najlepszy weekend, jaki spędziłam od bardzo dawna! Warsztaty były świetnie zorganizowane, prowadzący mieli ogromną wiedzę i cierpliwość do początkujących. Nauczyłam się tak wiele i jestem bardzo zadowolona z efektów. Naprawdę polecam ceramicznąwyspę każdemu, kto ma ochotę miło spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego!

Magda G.

5/5

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, z jakim przygotowane były warsztaty. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, a prowadzący mieli świetnie przygotowane prezentacje i ćwiczenia. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty Ceramicznejwyspy i polecam ją innym pasjonatom ceramiki!

Monika

5/5

Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego sposobu na spędzenie weekendu! Wspaniała atmosfera, świetni ludzie i sporo nauki. Nauczyłam się techniki raku i nie mogę się doczekać, aż będzie okazja, żeby ją wykorzystać w swojej pracy. Polecam Ceramicznąwyspę każdemu, kto szuka pomysłu na niebanalną aktywność w weekend!

Gośka

Raku

Dlaczego warto wybrać nasze warsztaty ceramiczne?

Odkryj piękno ceramiki na naszych warsztatach! Dołącz do nas na weekendowym wypale raku, gdzie nauczysz się tej wyjątkowej techniki oraz zaprojektujesz i wypalisz sobie własną ceramikę. W naszej pracowni panuje kreatywna atmosfera, dzięki której będziesz mógł/mogła zainspirować się twórczością i porozmawiać z innymi pasjonatami ceramiki. Doświadczony prowadzący pomogą Ci odkryć tajniki ceramiki i na pewno zainspirują Cię do dalszej pracy. Zapewniamy cały sprzęt i profesjonalne szkliwa. Zapisz się już teraz i bądź częścią naszej ceramicznej społeczności!

Nauka

Nasza oferta dla pasjonatów ceramiki

Ceramicznawyspa to miejsce, w którym skupiamy się na rozwoju pasji ceramiki. Oferujemy szkolenia, warsztaty oraz plenery dla każdego, kto chce zacząć tworzyć swoje własne dzieła z gliny lub chce rozwijać swoje umiejętności. Nasza pracownia oferuje szkolenia i warsztaty na każdą kieszeń – od amatorskich po profesjonalne, dzięki czemu każdy z naszych uczestników może poczuć się swobodnie i rozwijać swoją kreatywność. Ponadto, oprócz wiedzy i praktycznych umiejętności, skupiamy się również na rozwijaniu pasji i wspieraniu twórczości. Dołącz do naszej społeczności i pozwól rozwijać swoją pasję razem z nami!

Group 592