Rozstrzygnięcie konkursu

rozstrzygnięcie konkursu okładka książki promocja

Jak wiecie poproszono nas o promowanie książki, która niebawem ukaże się na rynku. Zabawa spotkała się z dużym zainteresowaniem, które pozytywnie nas zaskoczyło. Ponieważ odpowiedzi było więcej niż się spodziewaliśmy wydawnictwo zdecydowało się ufundować dwie książki – nagrody. Co do kryteriów rozstrzygnięcia… Pisaliśmy, że dla osoby, której problem okaże się najciekawszy wydawnictwo ufunduje nagrodę. W międzyczasie napłynęło wiele problemów, których poziom znacznie przekracza zawartość książki. To miło bo ciekawe problemy to nasza grupowa specjalność. Ponieważ większość z nas przez ostatnie siedem lat żyje w Polsce zapewne nie zdziwi nikogo fakt, że w trakcie zdecydowaliśmy się zmienić kryterium i sposób wyboru. 

Wybieramy sami i arbitralnie. Nasze kryterium jest takie: Nagrodzone zostaną osoby, które wyglądają na najbardziej początkujące. Osób osobiście nie znamy tak jak i nie znamy osobiście nikogo z wydawnictwa. Chodziło nam o to aby laureaci mogli jak najbardziej skorzystać na lekturze tych książek i aby nikt kto ma do czynienia z ceramiką przez dłuższy czas nie był rozczarowany po przeczytaniu tej książki. To książka dla bardzo początkujących…. Choć oczywiście rozumiemy, że każdy lubi dostawać prezenty….

Dlatego laureatami są :

Anna Jaworska,

Marzena Dyś

Gratulujemy!!!

Prosimy laureatów o przekazanie na priv danych do wysyłki. Dane przekażemy wydawnictwu. Wszystkim laureatom gratulujemy. Pozostałych zapraszamy do następnych konkursów. Bardzo dziękujemy za liczny udział. Jesteście naprawdę wspaniali. Dzięki !!!.

..ale to jeszcze nie koniec...

1/ W najbliższych dniach postaramy się odpowiedzieć na wszystkie problemy, bądź przynajmniej coś doradzić.

2/ Choć z promocją książki nie mamy wiele wspólnego ( oczywiście poza zorganizowaniem konkursu) chcieliśmy w podziękowaniu za udział, który przekroczył pozytywnie nasze oczekiwania zaproponować też pewną gratyfikację. Choć „nagroda pocieszenia” pewnie nie będzie dla większości kosmicznie interesująca i atrakcyjna to…

Niestety spotkanie odbywa się u nas w Warszawie na Bielanach w okolicy Puszczy Kampinoskiej. Rozumiemy, że dla osób z miejsc odległych to może być słaba atrakcja – ale tylko to możemy zaoferować. Chętnych zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili i nikt nie jest rozczarowany.

Pozdrawiamy serdecznie

Dajcie znać czy Wam się podobają takie konkursy!!!

The Courses