Rozstrzygnięcie konkursu

rozstrzygnięcie konkursu okładka książki promocja

Jak wiecie poproszono nas o promowanie książki, która niebawem ukaże się na rynku. Zabawa spotkała się z dużym zainteresowaniem, które pozytywnie nas zaskoczyło. Ponieważ odpowiedzi było więcej niż się spodziewaliśmy wydawnictwo zdecydowało się ufundować dwie książki – nagrody. Co do kryteriów rozstrzygnięcia… Pisaliśmy, że dla osoby, której problem okaże się najciekawszy wydawnictwo ufunduje nagrodę. W międzyczasie napłynęło wiele problemów, których poziom znacznie przekracza zawartość książki. To miło bo ciekawe problemy to nasza grupowa specjalność. Ponieważ większość z nas przez ostatnie siedem lat żyje w Polsce zapewne nie zdziwi nikogo fakt, że w trakcie zdecydowaliśmy się zmienić kryterium i sposób wyboru. Wybieramy sami i arbitralnie. Nasze kryterium jest takie: Nagrodzone zostaną osoby, które wyglądają na najbardziej początkujące. Osób osobiście nie znamy tak jak i nie znamy osobiście nikogo z wydawnictwa. Chodziło nam o to aby laureaci mogli jak najbardziej skorzystać na lekturze tych książek i aby nikt kto ma do czynienia z ceramiką przez dłuższy czas nie był rozczarowany po przeczytaniu tej książki. To książka dla bardzo początkujących…. Choć oczywiście rozumiemy, że każdy lubi dostawać prezenty….

Dlatego laureatami są :

Anna Jaworska,

Marzena Dyś

Gratulujemy!!!

Prosimy laureatów o przekazanie na priv danych do wysyłki. Dane przekażemy wydawnictwu.

..ale to jeszcze nie koniec...

1/ W najbliższych dniach postaramy się odpowiedzieć na wszystkie problemy, bądź przynajmniej coś doradzić.

2/ Choć z promocją książki nie mamy wiele wspólnego ( oczywiście poza zorganizowaniem konkursu) chcieliśmy w podziękowaniu za udział, który przekroczył pozytywnie nasze oczekiwania zaproponować też pewną gratyfikację. Choć „nagroda pocieszenia” pewnie nie będzie dla większości kosmicznie interesująca i atrakcyjna to…

Proponujemy dla uczestników 20% zniżki za uczestnictwo w jednym z organizowanych przez nas ( ceramicznawyspa.pl) i z naszym udziałem spotkanio-warsztatów. Co to zawiera i jak wygląda?
jednodniowe spotkanie w godzinach od 10.00 do oporu. Przeważnie 18-20.
wypał techniką alternatywną ( może być europejskie „raku”, saggar, copper matte -do ustalenia)
w trakcie odpowiemy na wszystkie Wasze ceramiczne pytania ( nie tylko związane z tym wypałem)
każdy problem postaramy się dokładnie wytłumaczyć
wypał jest niezależny od pogody co oznacza
nie stoimy pod gołym niebem tylko siedzimy w ciepełku w pomieszczeniu
piec pali się na zewnątrz ale też pod dachem
w okresie ciepłej pory roku przesuwamy się trochę na plener
dostarczamy dwa biskwity i szkliwa
można przywieźć swoje ale niewielkie i niewielką ilość
data do ustalenia

Niestety spotkanie odbywa się u nas w Warszawie na Bielanach w okolicy Puszczy Kampinoskiej. Rozumiemy, że dla osób z miejsc odległych to może być słaba atrakcja – ale tylko to możemy zaoferować. Chętnych zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili i nikt nie jest rozczarowany.

Pozdrawiamy serdecznie

Dajcie znać czy Wam się podobają takie konkursy!!!