Szkolenia indywidualne – ceramika

szkolenia indywidualne ceramika
Szkolenia indywidualne ceramika - uczymy tego czego chcecie się nauczyć
Przedmiotem szkolenia jest zakres zaproponowany przez uczestnika. W zasadzie, po uzgodnieniu jesteśmy w stanie opracować indywidualny zakres. To może być technika, której chcecie się nauczyć. Może być temat, który sprawia Wam największy problem.

Cena: 150 zł/ godzina – 60 minut szkolenia

Zawartość strony

Podstawy ceramiki

Nasz cel to dostarczyć Ci wiedzy i umiejętności ceramicznych w sposób, który oddaje 100% uwagi wykwalifikowanego instruktora. Twój postęp jest dostosowywany do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszych indywidualnych szkoleń ceramicznych i bezpośredniego kontaktu z nauczycielem, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Kurs podstawowy
240 zł

80 zł/h

- 3 godziny

Przelewy24 - 240 pln

Tu możesz wybrać bank lub płatność BLIK

Kurs rozszerzony
400 zł

80 zł/h

- 5 godzin

Przelewy24 - 400 pln

Tu możesz wybrać bank lub płatność BLIK

Odkryj sekrety warsztatu ceramika

Szkolenia indywidualne - ceramika

Czy jesteś gotowy, aby nauczyć się sztuki ceramicznej? Dołącz do naszych warsztatów i odkryj swojego wewnętrznego artystę. Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię na każdym kroku. 

Odkryj magię ceramiki i przekształć glinę w dzieło sztuki! Szkolenia indywidualne to nie tylko nauka, to podróż przez historię i techniki, która odblokuje twórczy potencjał.

Toczenie na kole

 – to tutaj zaczyna się magia. Pod okiem mistrza ceramiki, nauczysz się kształtować swoje pierwsze naczynia. To hipnotyzujące doświadczenie, które pozwala poczuć prawdziwy rytm ceramiki.

Szkliwienie

– odkryj tajniki kolorów i faktur. Nauczysz się, jak odpowiednie techniki szkliwienia mogą całkowicie zmienić wygląd Twoich prac. Każdy wypał to niespodzianka i radość z efektów.

Lepienie z płata

– to technika, która otwiera nowe możliwości. Stwórz coś unikalnego, coś co będzie odzwierciedlać Twoją osobowość. Lepienie z płata to jak malowanie trójwymiarowym pędzlem.

Zdobienie 

– małe detale tworzą wielką różnicę. Nauczysz się, jak za pomocą różnych narzędzi i technik dekoracyjnych, możesz uczynić swoje prace niepowtarzalnymi.

Wypały

 – to finałowy akord Twojej pracy. Nauczysz się kontrolować proces wypału, aby Twoje dzieła były trwałe i piękne. Każdy wypał to kolejny krok w Twojej artystycznej podróży.

Historyczne metody ceramiczne

– zrozumienie przeszłości to klucz do innowacji. Poznaj historię ceramiki, aby czerpać inspiracje z dawnych mistrzów i tworzyć nowoczesne dzieła z duszą.

.

Technologia ceramiki

 – nowoczesne techniki i materiały to niezbędne narzędzia każdego ceramika. Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci eksperymentować i osiągać niesamowite efekty.

Lepienie z wałków 

– to technika nieskończonych możliwości. Stwórz coś unikalnego. Z wałków stworzysz zarówno delikatne i misterne wyroby jak i ogromne wspaniałe naczynia.

Metody alternatywe wypałów

techniki raku, raugo, mlekowania, żurkowania, wypał beczkowy, wypały w jamach, ceramika siwa – jeśli nawet niewiele Ci to mówi, warto poznać

Jak założyć własną pracownię

wydawałoby się, rzec prosta… Ale co warto wiedzieć aby uniknąć kosztownych błędów. Co warto robić a czego robić nie warto….

 

Po ukończeniu naszych warsztatów, zaczniesz czuć jak prawdziwy artysta. Twoje ręce i wyobraźnia będą w stanie stworzyć nie tylko naczynia, ale prawdziwe dzieła sztuki. Dołącz do nas i pozwól sobie na rozwój w świecie ceramiki!