Ceramiku ceń się!

Dziś będzie krótko. Chciałem wszystkim bardzo polecić ciekawą pozycję książkową. Wydaje mi się, że książka ta jest w stanie dramatycznie zmienić podejście do ceramiki jako biznesu. Ja czytając ją przeżyłem efekt deja vue – jak bym widział siebie. Bardzo polecam!!! Moim zdaniem to game changer! 

Książka napisana w sposób humorystyczny. Czyta się jednym tchem. – Ja tak miałem.

Książkę można sobie zanabyć drogą kupna przez internet łącząc się ze stroną ba-ha-art.pl Autorki osobiście nie znam, choć żałuję. Nie mam udziałów w jej biznesie ( choć też żałuję ) 😉 .

Z tego co wiem to niestety autorka przestała zajmować się „biznesowym planktonem” jakim jest rękodzieło i już nie prowadzi porad w ramach strategii biznesu jednak…

Ta książka na pewno zmieni punkt widzenia wielu z Was ( mój zmieniła bardzo ). Przy okazji wszelkich rozmów o wycenach prac, wyrobów i działalności pracowni ceramicznych powinna być jedną z podstawowych lektur.

Tytuł książki „(wy) Ceń się” – mógłby w naszym przypadku brzmieć: Ceramiku ceń się!

ceramiku ceń się

To książka o strategii. Niezależnie od tego, czy jesteście już doświadczonymi przedsiębiorcami czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z prowadzeniem własnego warsztatu ceramicznego, ta książka może okazać się niezwykle cennym źródłem inspiracji i wiedzy. 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Otóż strategia biznesowa to kluczowy element sukcesu każdej działalności, niezależnie od branży. W przypadku ceramiki, w której działa wiele pasjonatów tworzących piękne dzieła sztuki, umiejętność zarządzania biznesem może okazać się kluczowa w osiąganiu sukcesu i rozwijaniu swojego warsztatu.

Książka ta przedstawia praktyczne i konkretne strategie, które mogą być zastosowane w waszym biznesie ceramicznym. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie identyfikować swoje cele i wizję, jak zbudować trwałe relacje z klientami, jak efektywnie zarządzać zasobami i jakie są najważniejsze czynniki sukcesu w branży ceramiki.

Wiedza zdobyta z tej książki może pomóc wam rozwijać wasz biznes, zwiększyć zyski i osiągnąć stabilność finansową. Poza tym, książka ta dostarczy Wam inspiracji i nowych perspektyw, które mogą prowadzić do innowacji i twórczego rozwoju w waszej pracy.

Przeczytanie tej książki może być pierwszym krokiem na drodze do osiągnięcia sukcesu w waszym biznesie ceramicznym. Dlatego zachęcam Was do poświęcenia czasu na jej przeczytanie i zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.

W obliczu coraz to pojawiających się dyskusji na temat sposobów kalkulacji w ceramice, udziału poszczególnych rodzajów kosztów, sposobów na sprzedaż, problemów i wszystkich innych… bardzo zachęcam do zapoznania się z książką i dyskusji. Często problem z opłacalnością naszych przedsięwzięć tkwi w nas samych. To my sami stajemy się hamulcowymi własnego biznesu. Sami ograniczamy własne możliwości. Nasze podejście uniemożliwia nam realizację naszych celów i marzeń.

Niech ta książka stanie się dla Was inspiracją i przewodnikiem w prowadzeniu biznesu ceramicznego. Powodzenia w waszych twórczych przedsięwzięciach!

I pamiętaj!!! Ceramiku ceń się!!!

podstawy technologii ceramiki

WEJDŹ O POZIOM WYŻEJ

Podstawy technologii ceramiki....

To prostsze niż myślisz....

Zapraszamy na warsztaty podstaw technologii ceramiki. Dowiesz się więcej zarówno o tym co robić ale i jak i dlaczego!!!