Loading Events

Tworzenie form i odlewanie ceramiki

Tworzenie form i odlewanie ceramiki – ceramicznawyspa.pl – warsztaty prowadzone przez formierza z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Do tej pory odbyły się dwie edycje tego szkolenia. Ta jest trzecia. Relacje można znaleźć w opisie szkolenia. 

Tworzenie form i odlewanie ceramiki, formy gipsowe to temat, który wcześniej czy później dotknie każdego ceramika. Na warsztatach będziemy chcieli pokazać sposoby tworzenia prostych form jednoczęściowych jak i bardziej skomplikowanych form wieloczęściowych. Będziemy również pokazywać technikę i proces odlewania ceramiki w formach gipsowych.

 

Przelewy24 - formy i odlewanie ceramiki zaliczka

Zaliczka na szkolenie z tworzenia form i odlewania ceramiki

Przelewy24 - formy i odlewanie ceramiki

Pozostała część kwoty ( 750 zł )

Uwaga: w formularzu "Przelewy24" można wybrać BLIK

Chcesz robić ceramikę szybciej?

Jeśli zajmujesz się artystycznym zdobieniem ceramiki to tworzenie form i odlewanie ceramiki z form gipsowych jest rozwiązaniem, które znacznie ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę. Pomyśl o tym… i zapraszamy…

ucz się tego czego chcesz
Dlaczego warto nauczyć się tworzenia form i odlewania ceramiki?

Uwolnij swoją kreatywność już dziś dzięki formom i odlewom ceramicznym

Uwolnij swój kreatywny potencjał dzięki unikalnym i wszechstronnym formom i odlewom ceramicznym. Naucz się sztuki tworzenia niestandardowych i funkcjonalnych przedmiotów ceramicznych, które spełnią Twoje kreatywne pragnienia.

Nasza oferta edukacyjna

Jeżeli jesteś pasjonatem ceramiki, chcesz rozwijać swoje umiejętności, lub po prostu zacząć swoją przygodę z tą sztuką, to Ceramicznawyspa to idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy szeroki wybór warsztatów ceramicznych dla początkujących oraz zaawansowanych ceramików. U nas nauczysz się, jak tworzyć unikalne formy i kształty ceramiczne oraz jakie techniki warto znać, żeby osiągać najlepsze efekty. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze warsztaty dla Ciebie!

Rozwin swoje umiejętności z ceramiką na Ceramicznawyspa

Dołącz do nas na warsztatach ceramiki i naucz się tworzyć piękne, unikalne i funkcjonalne przedmioty ceramiczne. Oferujemy szereg warsztatów i szkoleń, które dostosowujemy do poziomu zaawansowania i zainteresowań naszych uczestników. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ceramiką, czy jesteś doświadczonym ceramikiem, u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Przyjdź i odkryj swoją pasję do ceramiki już dziś!
Odlewanie formy